Yasemin Metin 0 Takipçi | 1 Takip
Kategorilerim

Ruhsal Gelişim

Kişisel Gelişim

Kanal Mesajı

Genel

Diğer İçeriklerim (9)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (0)

Daimi Huzur

2016-04-07 15:02:00
Daimi Huzur |  görsel 1

Şebnem cennetinde yeni bir güne yeniden yüzünde sıcacık bir gülümseme ile merhaba demişti. Cennette yaşamak için ölmesi gerekmediğini biliyordu. Yaşamın her anınında cenneti yaşayamıyordu. Cennetteki anlarını çoğaltmayı artık öğrenmişti.

İş için bu cennetten çıkması gerekiyordu. Fiziksel olarak hazırlıklarını tamamladı. Evden çıkmadan önce enerjisel olarak kendini hazırlamaya başladı. Bu çalışmaları ilk duyduğunda çok saçma bulmuştu. Görünmeyen bir şey hayatını nasıl etkileyebilirdi ki? Bir bilgiyi ediniyorsa o hayatının bir yerinde kullanılabilir olacağını da daha önceki süreçlerden öğrenmişti. Yıllar önce bir gün iş yerinde çok sorun yaşamıştı; boğulduğunu hissediyordu. İşte o zaman enerji küresini denemeye karar verdi. "Bakalım gerçekten işe yarıyor muymuş?" demeyi de ihmal etmemişti. Kendini beyaz bir ışık küresinin içinde hayal etmişti. Bir süre sonra o boğulma hissi gitmişti. "Hmm gerçekten işe yarıyor galiba" dedi.

Sıkıntılı anlarda zaman zaman bunu yapıyordu ve her seferinde işe yarıyordu. Artık bu enerji küresinin kendini koruduğuna inanmıştı. Daha sonraları evinden çıkmadan bu ışık küresini kendinin kapladığını hayal edip güne başlamayı alışkanlık haline getirdi. Bu küre onun yaşam içindeki cennet anlarını arttırmaya başladı.

Enerjilerle oynamaya başladıkça başka oyuncaklarda edindi kendine. Bu oyuncaklardan en sevdiği sevgi enerjisiydi. Koşulsuz sevgiye kendini açıp; gitmesi gereken her yere sevginin akmasına kanal olmayı seçiyordu. Bu enerji ile birlikte cenneti yanında taşıyordu gittiği her yere.

Son olarak da yaşam enerjisi ile bağını güçlendirip; ruhsal hazırlıklarını da tamamlayıp kendi cennetini kalbine alıp evinden çıkıyordu.

Şehre yaklaştıkça yoğun bir enerji dalgası hissediyordu. Çoğu insanın hiç farkında olmadığı bu boğucu negatif enerji ona ulaşamadan dağılıp gidiyordu. Işık varsa orada karanlık yok oluyordu.

Hem kendi enerjisini güçlü tutup hem de bulunduğu ortamın enerjisini değiştirerek görünmeyen bir devrim gerçekleştiyordu.

Bu hikayedeki gibi ışığın var olmasını, çoğalmasını istiyorsanız; korumalarınızı yapıp eylemlerinizi sevgi odağında gerçekleştirmelisiniz 

5
0
0
Yorum Yaz